Parowozy kultury

Wybrane zdjęcia

Nagroda Prezydenta Miasta Skierniewice za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury

Osoby zajmujące się twórczością artystyczną, upowszechnianiem i ochroną dóbr kultury mają możliwość wystąpienia do Prezydenta Miasta Skierniewice z wnioskiem o przyznanie nagrody za wysokie osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury. Nagrodę można otrzymać jednorazowo za całokształt działalności. Wnioski należy składać w sekretariacie Urzędu Miasta Skierniewice w terminie do dnia 30 kwietnia każdego roku.

Wzór wniosku o przyznanie nagrody znajduje sie poniżej w załącznikach. Można też pobrać go w sekretariacie Urzędu Miasta Skierniewice (ul. Rynek 1) lub na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Skierniewice.

Pliki do pobrania

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.