Sukcesy Wojowników w Sochaczewie

Srebro i awans do MP wywalczyła Alicja Dyba w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Sochaczewie. Kwalifikację zdobyli też: Zuzanna Kozłowska, Dominika Gutkowska i Maciej Łukasik. Tego samego dnia Kaja Kaźmierczak była trzecia podczas Orkan Judo Cup

Bardzo dobre informacje docierają od zawodników i zawodniczek MMKS Wojownik Skierniewice. Podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, będących jednocześnie kwalifikacją do Mistrzostw Polski Młodzików, znakomicie spisała się Alicja Dyba. Skierniewiczanka rywalizująca w wadze +70 kg, zajęła ostatecznie drugie miejsce, zapewniając sobie awans do krajowego czempionatu. Z kwalifikacji cieszyli się również: piąta w kategorii do 57 kg Zuzanna Kozłowska, piąta w kategorii do 63 kg Dominika Gutkowska oraz dziewiąty w kategorii do 55 kg Maciej Łukasik. Bardzo dobrze spisali się też pozostali Wojownicy. Ivan Piatakov był dziewiąty w wadze do 42 kg. Na dwunastym miejscu w wadzie do 48 kg swoją przygodę zakończyła Oliwia Dworczyńska, a na trzynastym w wadze do 54 kg Maksymilian Głowacki. Dodajmy, że w zawodach wystartowało 290 judoków z 47 klubów z całej Polski.

Tego samego dnia również w Sochaczewie rozegrano Turniej Orkan Judo Cup 9 U13. Z brązowego medalu w kategorii do 48 kg cieszyła się Kaja Kaźmierczak. Piąte miejsce wywalczyła Aleksandra Miłosz (waga do 44 kg) i Nikola Malesa (waga do 48 kg). Trzydzieste piąte miejsce w kategorii do 40 kg padło łupem Zuzanny Gródeckiej. Trenerami wyżej wymienionych zawodniczek i zawodników są Michał i Jerzy Gołębiewscy.