Dwa medale naszych judoków na SAME JUDO CUP 10
SAME JUDO CUP 10 przeszedł do historii jako jedno z największych wydarzeń judo w kraju. Na matach rywalizowali zawodnicy i zawodniczki z 22 państw, a poziom sportowy turnieju stał na bardzo wysokim poziomie. W tak silnie obsadzonej imprezie doskonale zaprezentowali się również reprezentanci naszego miasta.Największy sukces odniosła Alicja Dyba, która wywalczyła srebrny medal i stanęła na drugim stopniu podium. Brązowy medal zdobyła natomiast Nadia Soroka.
Tuż za podium znaleźli się: Danil Apivalin – 5. miejsce, Oskar Werker – 9. miejsce.
W turnieju wystąpili także: Zuzanna Kozłowska, Kuba Kędzierski, Igor Walczak, Alan Radomski i Aleksander Zieliński.
Gratulacje dla całej drużyny oraz trenerów za świetne występy i reprezentowanie naszego miasta podczas międzynarodowej rywalizacji.
Powrót do aktualności