Sport

47 medali Wojowników w Skierniewicach!

Kapitalny występ zanotowali Wojownicy podczas startów w Ogólnopolskim Turnieju Judo Dzieci w Skierniewicach. Skierniewiczanie zgarnęli 47 medali (10 złotych, 19 srebrnych i 18 brązowych).

18 maja Wojownik był gospodarzem Ogólnopolskiego Turnieju Judo Dzieci, goszcząc ponad 200 dzieci z 13 klubów z całej Polski. Rywalizacja przebiegała w dwóch kategoriach wiekowych: U10 i U12. Patronat nad impreza objął prezydent Krzysztof Jażdży. Finansowo organizację wydarzenia wsparł też Urząd Marszałkowski w Łodzi. 

Skierniewiczanie zaprezentowali się ze znakomitej strony, zarówno organizacyjnie jak i sportowo. Na najwyższym stopniu na podium stanęli: Karolina LENTNER, Mikołaj ADAMCZYK, Danil APIVALIN, Tymon RZĄSA, Aleksandra GRÓDECKA, Eliza BURTSZTYNOWICZ, Jędrzej PETERWARS, Aleksandra SOBCZAK, Dominik SZCZEPANIK, Dymytro OMELCHENKO.  

Drugie miejsca zajęli: Nadia SOROKA, Sara BUREK, Maja PETRAS, Oliwia FOKS, Jonna ŻAŁOBA, Maria ZARĘBSKA, Agata ZDUN, Aleksandra ROSIŃSKA, Klara ZACHAR, Jan SALA, Oskar WERKER, Aleksander BRZOZOWSKI, Jacek DWORCZYNSKI, Gabriel ROSIŃSKI, Fabian KĘDZIERSKI, Igor WALCZAK, Mateusz ZDANOWICZ, Gabriel ZEMLIK, Mieszko KOWALWSKI (19)

Brązowe medale wywalczyli: Janina SINIOR, Eliza POTACZEK, Tomasz DĘBSKI, Piotr CHWAŁEK, Tymon GORZKOWSKI, Aleksander WOLSKI, Piotr PUCIŁOWSKI, Maja ZEMLIK, Wojciech, TRYNGIEL, Ksawery SZYMCZAK, Igor HAŁABIŚ, Jaśmina RESZKA, Leon KRAWCZYK, Szymon KOBUS, Tymoteusz BUDZAŁEK, Ida RZECZKOWSKA, Magda FABISZEWSKA, Aleksandra CHLUSTACZ (18)

- Turniej możemy zaliczyć do udanych, zarówno pod względem organizacyjnym jaki i wynikowym. Cieszy Nas frekwencja w turnieju – komentuje trener Jerzy Gołębiewski. - Dzięki zawodom, Nasi Wojownicy i Wojowniczki mogli zdobyć wiele cennego doświadczenia, a także podwyższyć swój poziom sportowy. Dla wielu z nich był to pierwszy turniej, w którym rywalizowali z innymi przeciwnikami i przeciwniczkami. Niejednokrotnie w czasie zawodów byliśmy pozytywnie zaskoczeni przez Naszych zawodników i nasze zawodniczki. Podziękowania należą się całej Naszej klubowej ekipie za pomoc przy organizacji turnieju – dodaje trener Michał Gołębiewski

Tuż za podium znaleźli się:
Czwarte miejsca: Julian KUCZKOWSKI, Miłosz KOWALEWSKI, Wojciech SOBCZYK, Adam KOPROWSKI, Stanisław PŁUCIENNIK, Jakub KOZŁOWSKI-DALACH, Asher HAŁDORYCH (
Piąte miejsca: Mikołaj WICZYŃSKI,Tymoteusz OLEJNICZAK, Szymon WIECZOREK, Dawid KOHOMENKO, Filip KARALUS, Jan MICHALAK, Adam BARTOSIEWICZ, Jakub KĘDZIERSKI,Szymon KĘDZIERSKI (9)
Siódme miejsca: Maksymilian CZAJKA, Wojciech BOGUSŁAWSKI, Alan KUZA (3)
Trenerami wyżej wymienionych są: Michał Gołębiewski, Mateusz Bolimowski, Alicja Bielecka, Wiktoria Niemiec, Tomasz Zarębski, Jerzy Gołębiewski

Wielkie gratulacje! 

Wybrane zdjęcia

Powrót do aktualności
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.