Edukacja

Odkrywali potencjał Szkoły Podstawowej nr 7 - dzień otwarty i wielkanocne warsztaty!

Szkoła Podstawowa nr 7 na Skierniewickim osiedlu Rawka zorganizowała wyjątkowe wydarzenie - Dzień otwarty dla dzieci i rodziców przyszłych klas pierwszych. Młodzi odkrywcy mieli szansę poznać szkołę i wziąć udział w Manufakturze Wielkanocnej!

www.sp7skierniewice.pl

Warsztaty dekorowania wielkanocnych ozdób towarzyszyły całej imprezie. Dzieci z uśmiechem na twarzach tworzyły piękne ozdoby, uczyły się nowych umiejętności i rozwijały kreatywność. A co z rodzicami? Oni mieli okazję porozmawiać z nauczycielami i dyrekcją szkoły, poznać jej program nauczania i dowiedzieć się, jak szkoła przygotowuje swoich uczniów do przyszłych wyzwań.

- Dzieci w naszej szkole odkrywają swój potencjał. Oferujemy nie tylko świetną edukację, ale także wyjątkowe wydarzenia, które pomagają rozwijać zainteresowania i pasje. Dopełnieniem całego obrazu naszej szkoły są nowoczesne sale lekcyjne i doświadczona kadra nauczycielska. - zapewnił dyrektor szkoły Marek Czarnota. 

Po intensywnych zajęciach, dla wszystkich uczestników czekała słodka niespodzianka - gofry z owocami. Przyjemny smak, piękna pogoda i uśmiechy na twarzach uczestników sprawiły, że dzień otwarty w szkole nr 7 zakończył się wspaniale. Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 7 na skierniewickim osiedlu Rawka.

 

Powrót do aktualności
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.