Radni Rady Miasta Skierniewice

Wykaz radnych Rady Miasta Skierniewice (kadencja 2018-2023)

  • Dorota Bogatko
  • Jarosław Borowski
  • Krystyna Cieślak
  • Chadamik Tomasz
  • Chęcielewski Dariusz - Wiceprzewodniczący Rady Miasta
  • Czubatka Jan
  • Czyżewski Roman
  • Gędek Jacek
  • Gołębiewski Jerzy
  • Jek Leszek
  • Koczywąs Rafał
  • Kuchta Agnieszka
  • Kulig Justyna
  • Melon Andrzej - Przewodniczący Rady Miasta
  • Moskwa Adam
  • Oleksiński Jerzy
  • Pastusiak Janusz Marek
  • Płuska Grzegorz - Wiceprzewodniczący Rady Miasta
  • Stefanowska Małgorzata
  • Sułek Artur
  • Wyszogrodzki Zbigniew

Komisja Mienia Komunalnego i Rozwoju Gospodarczego Rady Miasta Skierniewice

  1. Zbigniew Wyszogrodzki – Przewodniczący Komisji
  2. Krystyna Cieślak
  3. Dariusz Chęcielewski
  4. Jerzy Oleksiński
  5. Jacek Gędek
  6. Agnieszka Kuchta – Zastępca Przewodniczącego Komisji
  7. Andrzej Melon
  8. Janusz Marek Pastusiak
  9. Grzegorz Płuska
  10. Małgorzata Stefanowska

Komisja Budownictwa, Planowania Przestrzennego, Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Miasta Skierniewice

  1. Adam Moskwa - Przewodniczący Komisji
  2. Jarosław Borowski
  3. Krystyna Cieślak
  4. Dariusz Chęcielewski
  5. Jan Czubatka
  6. Justyna Kulig
  7. Andrzej Melon
  8. Grzegorz Płuska
  9. Artur Sułek

Komisja Budżetu i Finansów Rady Miasta Skierniewice

  1. Dorota Bogatko - Przewodnicząca Komisji
  2. Jarosław Borowski
  3. Roman Czyżewski
  4. Jacek Gędek
  5. Jerzy Gołębiewski
  6. Leszek Jek
  7. Rafał Koczywąs
  8. Jerzy Oleksiński
  9. Janusz Marek Pastusiak
  10. Grzegorz Płuska
  11. Artur Sułek

Komisja d/s Samorządu, Zdrowia, Pomocy Społecznej oraz Ładu i Porządku Publicznego Rady Miasta Skierniewice

  1. Leszek Jek - Przewodniczący Komisji
  2. Dorota Bogatko
  3. Tomasz Chadamik
  4. Jan Czubatka
  5. Roman Czyżewski
  6. Agnieszka Kuchta
  7. Justyna Kulig
  8. Andrzej Melon
  9. Jerzy Oleksiński
  10. Małgorzata Stefanowska

Komisja Kultury, Sportu i Współpracy z zagranicą Rady Miasta Skierniewice

  1. Jerzy Gołębiewski - Przewodniczący Komisji
  2. Dorota Bogatko
  3. Tomasz Chadamik
  4. Dariusz Chęcielewski
  5. Jan Czubatka
  6. Roman Czyżewski
  7. Jacek Gędek
  8. Leszek Jek
  9. Rafał Koczywąs
  10. Agnieszka Kuchta
  11. Justyna Kulig
  12. Adam Moskwa
  13. Janusz Marek Pastusiak
  14. Grzegorz Płuska
  15. Małgorzata Stefanowska
  16. Artur Sułek

Komisja d/s Oświaty i Młodzieży Rady Miasta Skierniewice

  1. Tomasz Chadamik - Przewodniczący Komisji
  2. Krystyna Cieślak
  3. Dariusz Chęcielewski
  4. Roman Czyżewski
  5. Jerzy Gołębiewski
  6. Justyna Kulig
  7. Andrzej Melon
  8. Adam Moskwa
  9. Małgorzata Stefanowska
  10. Artur Sułek
  11. Zbigniew Wyszogrodzki 

Komisja Rewizyjna Rady Miasta Skierniewice

  1. Jerzy Oleksiński - Przewodniczący Komisji
  2. Roman Czyżewski
  3. Jacek Gędek
  4. Leszek Jek
  5. Rafał Koczywąs
  6. Agnieszka Kuchta
  7. Małgorzata Stefanowska

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miasta Skierniewice

  1. Jarosław Borowski - Przewodniczący Komisji
  2. Dorota Bogatko
  3. Rafał Koczywąs
  4. Adam Moskwa
  5. Janusz Marek Pastusiak
  6. Artur Sułek
  7. Zbigniew Wyszogrodzki
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.