Za nami Bieg Zielonego Jabłuszka

Za nami pierwsza edycja skierniewickiego Biegu Zielonego Jabłuszka. Na starcie zameldowało się ok. 200 miłośników biegania i Nordick Walkingu.

W niedzielne przedpołudnie alejki skierniewickiego parku pełne były biegaczy i pasjonatów nordick walkingu rywalizujących w pierwszym Biegu Zielonego Jabłuszka. Jak szacują organizatorzy, czyli Ośrodek Sportu i Rekreacji na starcie zawodów zameldowało się się blisko 200 miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu! To imponujący wynik biorąc pod uwagę fakt, że wydarzenie było organizowane po raz pierwszy. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej wideo relacji.

Skierniewicki Bieg Zielonego Jabłuszka na dystansie 10 kilometrów w kategorii open wygrał Marek Dzięgielewski z czasem 33.42. Drugi był Artur Kamiński (34,26), a trzeci Illiv Andri (51.11). Wśród kobiet triumfowała Katarzyna Czeczot z czasem 53.35. Aleksandra Bartczak zajęła drugie miejsce a na najniższym stopniu podium stanęła Klaudia Dąbrowska (53.44).