Sport

Wojownicy z workiem medali na koniec roku

Udaną końcówkę roku zafundowali swoim kibicom reprezentanci MMKS Wojownik. Tym razem skierniewiczanie zgarnęli 19 medali (10 złotych, 3 srebrne i 6 brązowych) podczas Ogólnopolskiego Turnieju Judo w Mszczonowie.

Kolejny raz podopieczni Wiktorii Niemiec, Michała Gołębiewskiego, Alicji Bieleckiej, Jerzego Gołębiewskiego i Mateusza Bolimowskiego nie zawodzą i wracają z sukcesami z zawodów w Mszczonowie. 21 osobowa grupa Wojowników i Wojowniczek w ubiegły weekend toczyła swoje boje na Ogólnopolskim Turnieju Judo w Mszczonowie. Po zaciętych walkach walkach wywalczyliśmy: 10 złotych, 3 srebrne i 6 brązowych medali oraz dwa czwarte miejsca.

Złote medale zdobyli: Jakub BRUDKA, Zuzanna GRÓDECKA, Nikola MALESA, Aleksandra MIŁOSZ, Nadia SOROKA, Jacek DWORCZYŃSKI, Mikołaj ADAMCZYK, Dymytro OMELECHENKO, Oliwia FOKS i Dawid KOWARA. Srebrne medale wywalczyli: Matylda MARKOWSKA, Oskar WERKER i Piotr CHWAŁEK. Brązowe medale padły łupem : Antoniny MARKOWSKIEJ, Miłosza BONCELA, Joanny ŻAŁOBy, Szymona WIECZORKA , Piotra PUCIŁOWSKIEGO i Alana RADOMSKIEGO.

Tuż za podium na 4 miejscu uplasowali się Bartosz BARAŃCZYK i Tymon GORZKOWSKI. - Był to ostatni turniej w tym roku z którego wracamy z, aż 19 medalami! Postawa jaką prezentują Nasi Wojownicy i Wojowniczki napawa optymizmem. Teraz udajemy się na czynny odpoczynek. W Nowym Roku wracamy z dwojoną siłą – komentuje trener Jerzy Gołębiewski.