Widok 2014 Mistrzem Województwa Łódzkiego

Wielki sukces osiedlowych. Piłkarze Widoku z rocznika 2014 zdobyli Mistrzostwo Województwa Łódzkiego, pokonując w Atlas Arenie w Łodzi ekipę Pogoni Zduńska Wola (3:2). Najlepszym strzelcem turnieju został Karol Antosiak.

Chłopcy z rocznika 2014 w minioną niedzielę rywalizowali na obiekcie Atlas Arena w Łodzi w finałowym Turnieju o Puchar Prezesa MAKiS. W finale pokonali (3:2) zawodników Pogoni Zduńska Wola tym samym zdobywając trofeum. Nagrodę wręczał prezes Łódzkiego Związku Piłki Nożnej Adam Kaźmierczak. Droga do sukcesu rozpoczęła się w grudniu, na turnieju eliminacyjnym o Puchar Prezydenta Miasta Krzysztofa Jażdżyka gdzie Widoczek zajął II miejsce i awansował do wielkiego finału. Najlepszym strzelcem w eliminacjach został Karol Antosiak zdobywając indywidualne wyróżnienie.W wielkim finale spotkało się osiem najlepszych zespołów wyłonionych we wcześniejszych eliminacjach. Widok w fazie grupowej grał z drużynami: FA  Łódź Południe, UKS RAP Radomsko oraz Progres Zduńska Wola. W półfinale pokonał KKS Koluszki aby w finale spotkać się z Pogonią Zduńska Wola. W meczu finałowym drużyna potrafiła odrobić stratę dwóch goli i pokonać przeciwnika. Najlepszym strzelcem finałowego turnieju został Karol Antosiak, który zdobył 6 bramek. Trenerami drużyny są Rafał Rożek i Kinga Pruszkowska. Widok został w składzie: Grali: Adrian, Mikołaj, Karol W, Karol A, Antek R, Antek B, Igor, Karol Ł, Gabryś.

Widok 2013 również wystąpił w finałach wojewódzkich

To nie jedyny sukces piłkarskiej szkółki. Finalistami turnieju w Łodzi byli również starsi koledzy z Widoku 2013. Skierniewiczanie zagrali w grupie z RAP Radomsko, Pogonią Zduńska Wola czy ŁKS-em Łódź. Mimo dobrej gry nie udało się awansować do półfinału.