Sport

Mistrzynie Polski UKS Nawa wyróżnione przez Marszałka Województwa Łódzkiego 

Podczas corocznej Gali – Podsumowania Sezonu Sportowego 2021, zostali wyróżnieni najwybitniejsi sportowcy z województwa łódzkiego. Marszałek województwa Grzegorz Schreiber docenił m. in. skierniewickie Mistrzynie Polski.

Wybrane zdjęcia

Wśród nich znalazła się czwórka wspaniałych skierniewickich sportowców, którzy na co dzień z dumą reprezentują nasze miasto. Cała czwórka to zawodnicy naszego Klubu – Zuzanna Denisiewicz, Pola Drążkiewicz, Inez Sarna, Oliwia Zakrzewska to złote medalistki mistrzostw Polski w pływaniu w konkurencji 4x100m stylem zmiennym.

Jesteśmy dumni z wyróżnień i dziękujemy za dostrzeżenie osiągnięć naszych zawodników
Przeżyjmy to jeszcze raz! Finał Mistrzostw Polski w konkurencji 4x100m stylem zmiennym – Olsztyn 2021 [TUTAJ] 
 

Powrót do aktualności
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.

Warning: mkdir() [function.mkdir]: No such file or directory in /home/users/umskierniewice/public_html/skierniewice.eu/lib/EditoError.php on line 357

Warning: chmod() [function.chmod]: No such file or directory in /home/users/umskierniewice/public_html/skierniewice.eu/lib/EditoError.php on line 358

Warning: fopen(gfx/_logs/error_05_d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e.php) [function.fopen]: failed to open stream: No such file or directory in /home/users/umskierniewice/public_html/skierniewice.eu/lib/EditoError.php on line 381

Warning: mkdir() [function.mkdir]: No such file or directory in /home/users/umskierniewice/public_html/skierniewice.eu/lib/EditoError.php on line 357

Warning: chmod() [function.chmod]: No such file or directory in /home/users/umskierniewice/public_html/skierniewice.eu/lib/EditoError.php on line 358

Warning: fopen(gfx/_logs/error_05_d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e.php) [function.fopen]: failed to open stream: No such file or directory in /home/users/umskierniewice/public_html/skierniewice.eu/lib/EditoError.php on line 381