Deszcz im niestraszny! Za nami III Bieg Zielonego Jabłuszka!

Ulewny deszcz, niska temperatura i nieprzyjemny wiatr - to nie przeszkodziło rozegrać II etap skierniewickiej triady. W niedzielę (27.09) 140 zawodników zameldowało się na starcie III Biegu Zielonego Jabłuszka i pokonało dystans niemal 10 km!

W kategorii OPEN wśród Panów zwyciężył bezkonkurencyjny Artur Kamiński z czasem (36:14) przed Bartłomiejem Pająkiem (36:22) oraz Rafałem Siekierskim (36:26).Wśród Pań z czasem (39:04) jako pierwsza linię mety przekroczyła Aleksandra Niwińska (Błonie). Pozostałe miejsca na podium zajęły kolejno Julia Szymkowicz (45:09) z Bobrownik oraz Katarzyna Hołownicka (45:51) ze Skierniewic.

Tradycyjnie nad skierniewickim Zalewem swoje zawody mieli również miłośnicy nordic walking, którzy mieli do pokonania odcinek 5 km. Wśród kobiet najlepsza okazała się Ewelina Rade-Witczak, przed Małgorzatą Stanecką i Hanną Nowak. Wśród mężczyzn zwyciężył Marcin Radomski przed Karolem Zabłockim i Damianem Degnerem.

Wszystkie wyniki znajdziecie [TUTAJ]

Dziękujemy za udział w zawodach i do zobaczenia 11 listopada na ostatnim etapie biegowej triady! Szczegółowe wyniki zawodów (w tym nordic walking) na kanałach OSiR!