Zapraszamy na III Futsalową Ligę Mistrzów do Łowicza

VEKANOLKI i BOSS JUNIOR będą reprezentować Skierniewice podczas trzeciej edycji Futsalowej Ligi Mistrzów. Zapraszamy do kibicowania naszym piłkarzom już 13 stycznia na hali OSiR nr 1 w Łowiczu przy ul. Jana Pawła II 3.

Wybrane zdjęcia

Przypomnijmy, że turniej to efekt współpracy trzech samorządów: Skierniewic, Żyrardowa i Łowicza, które w 2015 roku podpisały specjalne porozumienie. W rywalizacji co roku biorą udział najlepsze halowe drużyny z tych trzech miast. Przypomnijmy, że pierwszą skierniewicką edycję wygrały Pędzące Imadła z Łowicza. Przed rokiem w Żyrardowie najlepsza okazała się ekipa Ogrodowej Sztrase ze Skierniewic. Kto będzie najlepszy w trzeciej edycji w Łowiczu, przekonamy się już 13 stycznia na hali OSiR nr 1 przy ul. Jana Pawła II 3. W rywalizacji poza ekipami VEKANOLEK i BOSS JUNIOR ze Skierniewic będziemy oglądać także Sondkę Żyrardów, Renix Eko-Plast Łowicz, Kia Łowicz, Novum Pędzące Imadła Łowicz oraz Chińska Tor – Rem Subiekt. Niech wygra najlepszy. Pierwszy gwizdek o godz. 11:00. Planowane zakończenie turnieju o godz. 19:00.

System rozgrywek

Turniej podobnie jak przed rokiem będzie rozgrywany systemem każdy z każdym. Przewidywany czas gry to 2 x 8 minut tzw. brudnej gry z minutową przerwą. Przy remisie, prowadzeniu jedno lub dwubramkowym jednej z ekip ostatnia minuta spotkania jest zatrzymywana. O miejscu w tabeli przy równej liczbie zdobytych punktów decyduje wynik bezpośredniego spotkania pomiędzy zainteresowanymi zespołami. W dalszej kolejności o miejscu będzie decydować lepsza różnica bramek, a w następnej większa liczba strzelonych goli. Gdy ta będzie taka sama o miejscu w tabeli decyduje dodatkowe spotkanie.