Wojownik siódmy w Pucharze Polski

Bartosz Ponichtera, zawodnik skierniewickiego klubu MMKS Wojownik wywalczył siódme miejsce w wadze do 81 kg. podczas swoich startów w Pucharze Polski Seniorów rozegranych 17 lutego w Mysiadle koło Warszawy.

Kolejne znakomite informacje napływają od skierniewickich Wojowników. 17 lutego  w Mysiadle rozegrany został Puchar Polski Seniorów w judo. Bardzo dobrze w zawodach spisał się podopieczny trenera Jerzego Gołębiewskiego, Bartosz Ponichtera, który w swojej kategorii wagowej uplasował się na wysokim siódmym miejscu.

Nasz zawodnik w swojej wadze do 81 kg rywalizował w sumie z 19 najlepszymi judokami w kraju. W sumie nasz reprezentant stoczył cztery pojedynki. Dwa z nich przechylił na swoją korzyść z rywalami z Warszawy, Krzysztofem Galasiem oraz zawodnikiem z Białegostoku Piotrem Radgowskim. Przegrał natomiast z późniejszym brązowym medalistą Tomaszem Czerniawskim z Warszawy oraz zdobywcą drugiego miejsca Aleksandrem Wroną z Krakowa.

Przypomnijmy, że Bartosz Ponichtera znalazł się w dziesiątce najlepszych sportowców Skierniewic minionego 2017 roku. Kapituła doceniła jego wyniki plasując go na wysokim trzecim miejscu.