Wojownicy z pierwszymi medalami po wakacjach!

Cztery medale (dwa złote, srebrny i brązowy) – to dorobek skierniewickich Wojowników podczas startów w Turnieju Orkan Judo Cup w Sochaczewie.

11 września w Sochaczewie odbywał się cykliczny Turniej Orkan Judo Cup. Wojownika Skierniewice reprezentowała czteroosobowa grupa zawodników i zawodniczek, którzy zaprezentowali znakomitą postawę zdobywając dwa złote oraz po jednym srebrnym i brązowym medalu. - Był to pierwszy start po wakacyjnej przerwie dla Naszych podopiecznych. Cieszą waleczne medale oraz postawa prezentowana podczas starć – podsumował trener Michał Gołębiewski.

Pierwsze miejsce w kategorii wagowej do 57 kg zdobyła Zuzanna Kozłowska. Drugi złoty medal w kategorii wagowej +63 kg wywalczyła Alicja Dyba. Po bardzo dobrych walkach w swojej kategorii wagowej, srebrny medal wywalczył Maciej Łukasik. Na najniższym stopniu podium w kategorii wagowej do 48 kg stanęła Oliwia Dworczyńska.