Sport

Siatkarskie emocje, których w Skierniewicach jeszcze nigdy nie było!

Już w ten weekend 4-5 września zawitają do nas zespoły Tauron Ligi, czyli najwyższej klasy rozgrywkowej siatkówki kobiet.

Wszystko za sprawą dwóch zespołów, które w poprzednim sezonie otarły się o podium. Grot Budowlani Łódź zmierzą się z DPD Legionovią Legionowo. Dwumecz rozgrywany na obiekcie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Skierniewicach będzie ostatnim przetarciem tych klubów przed rozpoczynającym się sezonem ligowym. Ważne dla kibiców z naszego miasta będzie to, że w drużynie z Łodzi zagra rodowita skierniewiczanka - Małgorzata Lisiak (Małgorzata Śmieszek) - grająca z numerem „5” na pozycji środkowej!!! 

Poza meczem będzie to okazja do treningu z najlepszymi dla trenujących siatkówkę młodych mieszkańców naszego miasta. Przed pierwszym spotkaniem 4 września od godz. 15:00 odbędzie się trening drużyny Grot Budowlani Łódź z młodymi adeptami siatkówki ze Skierniewic i nie tylko

Grot Budowlani Łódź vs DPD Legionovia Legionowo
  • Pierwsze spotkanie 4 września 2020 / godz. 17:00 / Hala OSiR nr 2 ul. Pomologiczna 8 / ilość miejsc ograniczona /
  • Drugie spotkanie 5 września 2020 / godz. 15:00 / Hala OSiR nr 2 ul. Pomologiczna 8 / ilość miejsc ograniczona /

Wejście na oba mecze bezpłatne (opaski rozdawane przy wejściu). Ilość miejsc ograniczona do 250 osób. Obowiązuje przestrzeganie reżimu sanitarnego oraz dystansu społecznego. 

 

Powrót do aktualności
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.