Pamela Broniarek z kolejnym medalem mistrzostw Polski!

Kolejny sukces zawodniczki UKS Nawa, Pameli Broniarek. Tym razem nasza triatlonistka wywalczyła brązowy krążek Mistrzostw Polski w Białymstoku.

Wybrane zdjęcia

Skierniewiczanka najszybciej pokonała dystans pływacki (1,5 km w czasie 0:23,50). Po etapie rowerowym (40 km – 1:16,47) spadła na czwarte miejsce, jednak niesamowita pogoń na odcinku biegowym (10 km – 0:44,34) dała jej upragniony brąz.

Warto dodać, że to już kolejny medal w tegorocznej kolekcji. Wcześniejszy wywalczyła na początku sierpnia podczas Mistrzostw Polski  Rawie Mazowieckiej. Broniarek była również druga podczas lipcowego XXVII Maratonu.