Pamela Broniarek brązową medalistką Mistrzostw Świata

Rewelacyjny start zanotowała Pamela Broniarek, zawodniczka UKS Nawa Skierniewice w Stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Podczas rozgrywanych tam Mistrzostw Świata w Triathlonie, skierniewiczanka sięgnęła po brązowy medal w konkurencji supersprintu.

Wybrane zdjęcia

Wielki sukces skierniewickiej triatloniski, dietetyczki Pameli Broniarek w Abu Dhabi. Podopieczna trenerów Marcina Sarny i Artura Zakrzewskiego wywalczyła brązowy medal podczas World Triathlon Championship Finals.

W zawodach wystartowało w sumie 34 zawodników z naszego kraju. Większość rywalizowała na średnim dystansie. Pamela była jedyną reprezentantką startującą w supersprincie, najkrótszym z odcinków (0,4 km pływania, 10,06 km jazdy rowerem i 2,2 km biegu). Najlepszą triatlonistką w kategorii Kobiet 25-29 została reprezentantka Meksyki – Isabella Luckie Piccolo. Srebro zdobyła Amerykanka Jenny Seuling. Skierniewiczanka rewelacyjnie wyglądała od początku rywalizacji, utrzymując doskonałe tempo do linii mety.