Niepokonane! Koszykarki Ósemki zanotowały 11 kolejne zwycięstwo w 2 lidze!

Zawodniczki MKS Ósemka Body Move Skierniewice nie zwalniają tempa. Tym razem podopieczne trenera Adriana El-Warda pokonały w stolicy UKS 4 Ursus Warszawa 92:59, notując 11 kolejne zwycięstwo w drugiej lidze!

Koszykarki MKS Ósemki Body Move Skierniewice po wygraniu swojej grupy 2 Ligi Koszykówki Kobiet, rozpoczęły rywalizację w strefie mistrzowskiej. W pierwszym spotkaniu skierniewiczanki zmierzyły się na wyjeździe z zespołem UKS 4 Ursus Warszawa.

Mecz od pierwszych minut przebiegał pod dyktando koszykarek prowadzonych przez trenera Adriana El-Warda. Skuteczna gra spowodowała, że już po pierwszej kwarcie Ósemka zbudowała znaczącą przewagę. Niestety na początku drugiej odsłony meczu boisko po urazie stawu skokowego opuścić musiała najlepsza do tego czasu na boisku Karolina Zaborska. Nie podłamało to jednak naszych koszykarek które dzięki świetnemu rozprowadzaniu piłki przez Katarzynę Agnieszczak (15 punktów, po 6 asyst i przechwytów) systematycznie powiększały przewagę.

Bardzo dobre zawody rozegrały podkoszowe Ósemki, Marta Piątek (35 punktów) i Jolanta Nowocin (14 punktów), które zebrały po 12 piłek i dodały do tego świetną obronę w strefie pod obręczą. W spotkaniu z ambitnej strony pokazały się rezerwowe Ósemki, które rywalizując ze starszymi, bardziej doświadczonymi koszykarkami Ursusa potrafiły utrzymywać i powiększać przewagę. Ostatecznie po bardzo dobrym spotkaniu Ósemka Body Move Skierniewice wygrywa z Ursusem Warszawa 92 : 59 i z bilansem 11 zwycięstw jest zdecydowanym liderem mistrzowskiej grupy 2 Ligi Koszykówki Kobiet!