Kolejne medale Wojowników  w Łodzi i Józefosławie

7 medali (dwa złote, trzy srebrne i dwa brązowe) – to weekendowy dorobek juniorów młodszych, dzieci i młodzików z klubu MMKS Wojownik Skierniewice podczas startów w Łodzi i Józefosławie koło Warszawy.

Wybrane zdjęcia

To był bardzo dobry weekend dla skierniewickiego judo. Poza zdobyczami medalowymi w Ogólnopolskim Zawodach Judo o Puchar Banku Spółdzielczego w Skierniewicach (11 krążków), podopieczni trenera Jerzego Gołębiewskiego punktowali również poza granicami miasta. Najlepiej spisali się klubowi młodzicy podczas Turnieju zorganizowanego  z okazji 45-lecia MMKS Pałacu Młodzieży Łódź. Na 150 zawodników i zawodniczek, skierniewiczanie wywalczyli cztery medale. Złoto padło łupem Bartosza Szturomski (w kategorii do 30 kg). Srebro zdobył  Adam Kędziora (kategoria do 46 kg), a brąz Julian Krucki ( kategoria do 50 kg) i Mikołaj Podwysocki (kategoria do 50 kg).

Dobrze spisali się także juniorzy młodsi. W Józefosławie koło Warszawy podczas Wojewódzkiego Turnieju reprezentanci naszego miasta trzykrotnie stawali na podium. Tego dnia bezkonkurencyjny był Kacper Laska, pierwszy w wadze do 44 kg. Drugie miejsce w kategorii do 53 kg wywalczył Bartłomiej Kubik. Na najniższym stopniu na podium wśród walczących w wadze do 67 kg uplasował się Janek Rochmiński.