Kultura

Zakopower, Akcent, Skaner i Ira w Skierniewicach

Zapowiada się koncertowy maraton w naszym mieście. W lutym i marcu odbędą się aż trzy koncerty. Do naszego miasta zawita Sebastian Karpiel-Bułecka z zespołem Zakopower, zespół Skaner, legendarny Zenek Martyniuk z Akcentem i doskonale znany zespół IRA.

Wybrane zdjęcia

Folk, disco polo  i rock – fani tych gatunków muzycznym na pewno będą usatysfakcjonowani w najbliższych tygodniach. W lutym i marcu w Skierniewicach odbędą się aż trzy koncerty, a do naszego miasta zawitają najlepsi polscy artyści ostatnich lat. Czekają nas zatem koncert plenerowy na rynku miejskim oraz występy biletowane na hali ośrodka sportu przy ul. Pomologicznej.  

Zakopower na 561. Urodziny    

Na dobry początek, 17 lutego z okazji 561. urodzin miasta usłyszymy folk i to w najlepszym wydaniu. Na scenie przed ratuszem wystąpi Sebastian Karpiel-Bułecka, który zaśpiewa swoje największe hity między innymi: „Boso”, „Tak ma być” czy „Kiedyś Ty”. Plenerowy występ będzie prezentem dla mieszkańców z okazji kolejnej rocznicy nadania praw miejskich. Więcej o urodzinowych obchodach pisaliśmy TUTAJ.  

Król disco-polo w Skierniewicach

Tydzień później w hali ośrodka sportu i rekreacji przy ul. Pomologicznej będziemy się bawić do najlepszych kawałków muzyki tanecznej. 25 lutego o godz. 17:00 wystąpi zespół Skaner,a zaraz po nim gwiazda, której nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać, król Disco-Polo – Zenek Martyniuk. Usłyszymy największe przeboje m.in.: „Moja gwiazda”, „Życie to są chwile”, „Dziewczyna z klubu disco”, "Biorę urlop od Ciebie", "W sercu mi graj", "Przez twe oczy zielone", "Kochana wierzę w miłość", "Skradłaś wszystko", "Przekorny los", "Prawdziwa miłość to Ty" i wiele więcej. Bilety w cenie 60 zł do nabycia za pośrednictwem portalu biletyna.pl (TUTAJ). Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam". Lider zespołu Akcent ostatnio gościł u nas przy okazji 39. Skierniewickiego Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw, a koncert odwiedziła rekordowa liczba fanów. 

31- lecie zespołu IRA 

Niebawem usłyszymy także dobrego polskiego rocka. Już 10 marca w Skierniewicach swoje 31-lecie będzie świętować jeden z najbardziej znanych i lubianych polskich zespołów - IRA. Wokaliści jak to mają w zwyczaju zadbają nie tylko o mocniejsze brzmienia, ale i o rockowe ballady. Usłyszymy największe przeboje takie jak m.in. "Nadzieja", "Mój dom", "Bierz mnie", "Wiara", "Parę chwil", czy "Nie daj mi odejść". IRA zaprezentuje się także w nowych - zaskakujących aranżacjach, pojawią się też utwory wcześniej nie wykonywane na koncertach. Początek koncertu już o godz. 19:00. Wejściówki w cenie 60 zł do nabycia za pośrednictwem portalu www.biletyna.pl (TUTAJ).

Jesteśmy przekonani, że w te już ostatnie chłodne zimowe weekendy nie będziecie się nudzić. A potem już tylko chwila do upragnionej wiosny! Do zobaczenia na miejscu! 

Powrót do aktualności
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.