Edukacja

Medale i nagrody dla skierniewickich pedagogów!

Dziś w skierniewickiej szkole muzycznej odbyła się uroczystość wręczenia specjalnych wyróżnień przyznanych przez władze państwowe oraz kuratora oświaty. Wśród wyróżnionych znalazło się aż trzynastu pedagogów z naszego miasta!

Łódzki Kurator Oświaty Waldemar Flajszer, Medale Komisji Narodowej a także nagrody Ministra Edukacji Narodowej oraz Łódzkiego Kuratora Oświaty, wręczył nauczycielom i dyrektorom szkół z terenu Miasta Skierniewice oraz powiatów skierniewickiego, rawskiego oraz łowickiego. Ponadto wszyscy pedagodzy ze skierniewickich szkół otrzymali z rąk wiceprezydenta Jarosława Chęcielewskiego drobne upominki w podziękowaniu za codzienną pracę dla dobra najmłodszych mieszkańców naszego miasta.  Wszystkim oświatowcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Powrót do aktualności
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.